All for Joomla All for Webmasters
Müzik

Youtube’de Şimdiye Kadar En Çok İzlenmiş 5 Video

Youtube dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biri. Yıllardan beri süregelen blog sistemi de evrileren vlog sistemine geçti hatta. Youtube bu tür gelişmelerin ekseninde, çok iyi bir yıl geçirdiğini söylemek mümkün. Çünkü Alexa dünya sırasına göre artık Google’ın ardından ikinci sırada.

Youtube’ın sadece misafirlerini çekerken, video izlemek ya da insanların paylaşımlarını görmek için değil, aynı zamanda müzik videolarını da izlemek için kullanılması büyük kolaylık sağlatıyor. 2017 itibari ile en çok izlenen beş youtube videosunu sizler için derledik. Ancak maalesef sadece müzik videoları yer almaktadır.

5- TAYLOR SWİFT – BLANK SPACE

Taylor Swift’in şarkısı Youtube da en çok dinlenen beşinci video olma özelliğindedir.

4- MARK RONSON – UPTOWN FUNK FT. BRUNO MARS

4. sıraya geldiğimizde Mark Runson ve Bruno Mans karşımıza çıkıyor. Tam olarak üç milyar kez dinlenen şarkıları sizlerle.

3- WİZ KHALİFA – SEE YOU AGAİN FT. CHARLİE PUTH

Hızlı ve Öfkeli 7 filmi her birimiz için özel bir yere sahip. Paul Walker’in ölümü ile ilişkilendirilen film, ayrıca güzel müzik seçimleri ile de adından söz ettirdi. Filmin sounctracki olarak da bilinen See You Again sizler.e

2- JUSTİN BİEBER – SORRY

Justin Beaber bir çok eleştiri alsa da, kaliteli esere hakkını vermek gerek. Bu şarkısı üç milyar barajını çoktan geçti.

1- PSY – GANGNAM STYLE

Dünyada ve ülkemizde bir çok insan tarafından takip edilip sevilen Gangam Style, dünya da halen daha en çok izlenen video klip ve video olma özelliğini koruyor. Beş milyar barajını geçmeyi başaran klip, farklı çekim açıları ve garip dansı ile sizlerle.

Yorumlar İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top