All for Joomla All for Webmasters
Nasıl Yapılır?

İnstagram’da Engelleyen Kişileri Görme : İnstaFallow

Dünya üzerinde en yaygın sosyal medya, 2008’den beri Facebook. Ancak telefon üzerinden sosyal medya kullanımına geçtiğimizde ise, 2014’den beri Instagram’ın yükselişine tanık oluyoruz. İnsanların doğrudan, görseller ile iletişim kurduğu ve paylaşımlarını sürdürdüğü bu platform, kişilerin anlık paylaşımlarına da olanak vermesi ile oldukça renkli ve kaliteli bir hale büründü.

Fakat Instagram kullanımımız sırasında dikkat etmemiz gereken bir kaç şey var. Bunlardan ilki, paylaşımlarımızın doğru kitleye ulaşıp ulaşmadığını öğrenmek. Doğru etiketleri yapıştırmazsanız eğer fotoğraflarınıza, maalesef ne kadar kaliteli olursa olsun çektiğiniz fotoğraf, az beğeni ya da az görülme alacaktır.

İkincisi de takip ettiğiniz kişilerin sizi geri takip edip, etmediğini öğrenmeniz. Bunun için sizin takip ettiğiniz kişinin sayfasına girerek, tek tek takip ettiği kişileri görmeniz gerekir. Ama InstaFallow programı bu konuda oldukça yenilikçi bir çalışma yaparak, programı, Instagram ile eşgüdümlü kullanan kullanıcılarına, takip etmeyen kullanıcıların bilgilerini doğrudan veriyor.

Instagram’da Engelleyenleri Bulma

Instagram üzerinde ayrıca sizi engelleyen ya da paylaşımlarınızı gizleyen kişileri görmek de yine bu program aracılığı ile mümkün kılınıyor. Tabi programın bu kısmını kullanmak için 2 Türk Lirası ücret ödemeniz gerekmekte.

Instagram’da Takip Etmeyenleri Bulma

Instagram üzerinde, ayrıca takip etmeyen kullanıcıları da bularak bunlar ile ilgili çalışmaları ve istatistikleri takip edebiliyorsunuz. Siz takip ederken sizi takip etmeyen ya da doğrudan sizi takip ederken sizin takip etmediğiniz bütün kullanıcılar gözüküyor.

Instagram Engel Kaldırma

Instagram üzerinden engel kaldırmanın en basit yolu, yeni bir kullanıcı eklemektir hesabınıza. Aynı anda birden fazla hesap kullanmaya izin veren Instagram, bu şekilde sizi engelleyen kişileri takip etmenize de aslında olanak sağlıyor.

Instagram Dondurma (Hesap Dondurma)

Instagram hesabınızı dondurmak da yine, instagramın özellikleri arasında yer alan bir özelliktir. Böylece instagram üzerinden paylaşımlarınız silinmeden, hesabınızı dondurmanız mümkün kılınıyor.

Instagram En İyi Paylaşım Etiketleri

Instagramda paylaşım etiketleriniz hayati önem taşımakta. Bu etiketler sayesinde, gönderileriniz daha çok kitlelere ulaşabilir. En çok kullanılan etiketler ise;

#Sea #Tbt #Sky #Relax #Blue #Green #World #Must #School #Life #My

Programa buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top