All for Joomla All for Webmasters
Kadın

Kadınların Cinsel İlişki Sırasında En Çok Hoşlandığı 5 Şey

Cinsel ilişki sırasında genellikle erkekler sadecek endilerini düşünürler ve ilişki arkadaşlarına hiç saygı vermezler fakat. Bir kaç küçük dokunuş ile bu durumu değiştirerek, arkadaşınıza da aynı mutluluğu verebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız bu liste kadınların cinsellikten istediklerini ve sizin verebileceklerinizi sıralayacak.

1- KENDİ GÜCÜNÜZÜ ONA GÖSTERİN

Kadınlar ilişki sırasında güvende hissetmek onlar için ilk kuraldır. Maalesef bir çok ilişki sırasında, trajediler yaşanabilmektedir. Yanlış cinsel tercihler, kadınların zor anlar yaşamasına sebep olabilir. Fakat siz kendi gücünüzü ve koruyucu içgüdünüzü onlara yansıtırsanız, onların da kendilerini bırakmalarını sağlayabilirsiniz. İlişki sırasında en önemli faktörlerden birisi budur.

2) YATAKTA İLETİŞİM KURUN

İlişki sırasında ne olursa olsun onu dinleyin. Onun ile sohbet etmeye çalışın. Pozisyon tercihlerinde ondan fikir alın ve bunları uygulamaya çalışın. Her şekilde bu hem sizi mutlu edecektir hem de onu. Çünkü kadınların erkekleri memnun etmesi kolayken, erkeklerin kadınları memnun etmesi biraz daha zorlaşabilmektedir. O yüzden iletişim önemlidir.

3) ELLERİNİZİ ETKİN KULLANIN

Kadınların orgazm noktası, erkeklerin aksine bir çok yerden oluşabilir. Hassas davranmak şartı ile birliktelik sırasında saçlarını, yüzünü ve göğüslerini okşamanızdan çok hoşlanabilirler. Altını çizerek söylüyorum, hassas dokunuşlar.

4) HASSAS NOKTALARI ÖPÜN

Cinsel ilişki sırasında, kadınların hassas ten bölgelerini öpmeniz çok önemlidir. Bazı erkekler köpek misali yalayabiliyorlar, bunu yapmamanızı tavsiye ederiz. Her şey ayarında güzeldir. Boynunu öpebilirsiniz, koltuk altını yalayabilirsiniz. Çok hoşlarına gidecektir.

5) İLİŞKİYE HEMEN BAŞLAMAYIN

Ön sevişme denilen olguyu Türk erkekleri maalesef hiç ama hiç bilmiyorlar. Karşınızda olan şeyi bir sünger olarak düşünün ve kuru bir sünger ile bulaşık yıkayamazsınız. Öncelikli olarak bu süngerin ıslanması gerekiyor. O yüzden ön sevişme bu süngerin ıslanma evresi için çok önemlidir. On dakikalık bir ön sevişme idealdir. Bunda ellerinizi kullanın fakat illa ki göğüslere ya da vajinaya gitmenize gerek yok.

Yorumlar İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top